Aktualności

Renault Trafic Passenger – recepta na udane wakacje

Renault Trafic Passenger – zaproszenie do podróży

Solidny design, dynamiczna linia nadwozia, niezwykle przestronne wnętrze wynoszą komfort podróży na wyższy poziom. Dzięki licznym możliwościom aranżacji wnętrza nowe Renault daje się idealnie dopasować do wszelkich potrzeb, zarówno zawodowych, jak i rodzinnych.

Czytaj więcej

Konsekwentnie doskonałe, niezastąpione na co dzień. Renault MEGANE wynajem już za 125 zł!

Renault Megane w wypożyczalni samochodów PoloAUTO.

W ofercie naszej wypożyczalni samochodów osobowych pojawiły się doskonałe w eksploatacji i prowadzeniu dwa nowe Renault Megane. Jeden z silnikiem benzynowym a drugi z silnikiem diesla. Nowoczesny i dynamiczny design, pełna ekspresji osobowość: 

Czytaj więcej

Nowy Fiat Ducato Maxi 17m3. Idealny Samochód Dostawczy zawsze gotowy do pracy.

Nowy Fiat Ducato Maxi 17m3. Dostępny w PoloAUTO od 160zł!

Prezentujemy dwa nowe Fiaty Ducato Maxi 17m3, które zasiliły flotę Wypożyczalni Samochodów PoloAuto Szczecin.  Jak wiadomo warunki pracy podlegają ciągłym zmianom. Kluczowe znaczenie mają efektywność, technologia, niezawodność i wytrzymałość, ale

Czytaj więcej

Nie dość, że GRANDE to w dodatku PIĘKNY i BOGATO wyposażony. Dostępny już od 199 zł!

Citroen Grande C4 Picasso wypożycz za 199 zł

W ofercie naszej wypożyczalni pojawił się bogato wyposażony, 7 miejscowy Citroen Grande C4 Picasso. Samochód ten jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają bezpieczeństwa, komfortu oraz ekonomii przy planowaniu nowej wakacyjnej przygody, lub dalekiej podróży rodzinnej.

Czytaj więcej

Wyjazd na narty 9 osobowym busem – Wypożyczalnia Samochodów Szczecin PoloAuto

Zaplanuj urlop z najtańszą wypożyczalnią samochodów w Szczecinie PoloAuto. Jeśli planujesz zimowy wyjazd, a na przeszkodzie stoi brak samochodu to dobrze trafiłeś! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.

Czytaj więcej