Warunki wynajmu samochodów w Poloauto

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa  wypożyczamy tylko nowe samochody.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie dysponuje autami nowymi. Wszystkie pojazdy w naszej flocie wymieniane są w cyklach maksymalnie 24 miesięcznych. Dysponujemy pełną gamą samochodów osobowych oraz dostawczych dając Państwu możliwość wynajmu odpowiedniego środka transportu.

Doskonałe warunki +  przejrzysta oferta = Wypożyczalnia samochodów osobowych Szczecin – Poloauto!

Zwracamy Państwa uwagę na to że, wszystkie ceny wynajmu długoterminowego oraz krótkoterminowego podane na naszej stronie wyrażone są w kwocie netto do którego należy doliczyć 23% podatek VAT. U nas nie ma kosztów ukrytych lub czyhających niespodzianek, całkowita kwota za wynajem przedstawiona zostaje  Państwu w momencie potwierdzenia rezerwacji. Przy porównaniu naszej oferty z innymi wypożyczalniami bardzo prosimy aby sprawdzić czy zawarte w ofercie ceny są netto czy brutto, czy są stosowane opłaty dodatkowe oraz czy nie wypożyczają Państwo przepracowanego 5 letniego samochodu. Zaufaj sprawdzonej i doświadczonej wypożyczalni samochodów osobowych oraz dostawczych PoloAuto.

Dlaczego jesteśmy konkurencyjni?

  • Dodatkowy kierowca nie wpływa na koszt wynajmu.
  • Wyjazd zagraniczny również nie wpływa na koszt wynajmu.
  • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia nawigacji lub CB radia.
  • Opcja zamówienia nowego samochodu „pod klienta” w przypadku umowy najmu długoterminowego.
  • Zawsze miła i pomocna obsługa!
  • PoloAuto to nie tylko pomocna i profesjonalna obsługa, to także sprawdzona wypożyczalnia samochodów osobowych oraz dostawczych

 

Samochód zastępczy z OC sprawcy.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – PoloAuto oferuje bezgotówkowy wynajem samochodów z OC sprawcy kolizji lub wypadku. Jeżeli Państwa auto uległo uszkodzeniu i szkoda jest likwidowana z polisy OC sprawcy, przysługuje Państwu możliwość wynajęcia samochodu zastępczego na czas naprawy lub do momentu rozliczenia szkody (w przypadku szkody całkowitej). Szczegółowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc 505 39 39 39. Zamieszczamy link do artykułu o ciekawym tytule „Sąd Najwyższy po stronie kierowców! Samochód zastępczy należy się i już!”